Про нас (O nas)

Протягом 10 років працює при Могилеві — Подільському Будинку школярів авіамодельний гурток і філія ОЦТТУМ. За цей час вихованці на чолі з керівником мають свої досягнення і певні результати. Завдяки спонсорам, значно покращилася матеріальна база гуртка: придбані профільні верстати, необхідні прилади та інструменти, комп’ютер, симулятор; на якому діти вчаться керувати радіокерованими моделями різних класів і видів.
Гурток працює за двома напрямками: «повітряні змії» (для дітей першого року навчання) і вільнолітаючі моделі (для дітей другого і третього року навчання).
Керівник гуртка Водзянівський Олександр Миколайович працює над розробкою моделей, які можна виготовити з простих, дешевих матеріалів (що має велике значення в наш кризовий час) і зручні в експлуатації.
Так, для виготовлення «повітряних зміїв» використовуються дерев’яні реєчки, мішечки для сміття, кольоровий лавсан, скотч, стельовий пінопласт. Для вільнолітаючих моделей — пінопласт, стельові пінопластові плиточки, клей «дракон», кольоровий скотч, квітковий лавсан.
За час роботи виготовлений ряд моделей в класах вільнолітаючі моделі і «повітряні змії», з якими вихованці виступали на обласних змаганнях у м Вінниці, де показали хороші результати.
Гуртківці нашого Будинку школярів були включені в збірну команду Вінницької області і виступали на Всеукраїнських змаганнях з «повітряним зміям» у м.Чернігові.

Керівник гуртка — Водзяновскій О.М.

2 Responses to Про нас (O nas)

  1. Pingback: Ракетомодельний – ОЦТТУМ

  2. Pingback: Авіамоделювання – ОЦТТУМ

Добавить комментарий